EN
Giro nr. 04 · nivå A

Spin Skull: fra nettbanken og tilbake på minutter

Kort svar

Spin Skull bruker Instant Banking til både innskudd og uttak. Innskuddet er inne med en gang, og de fleste uttak står på kontoen din innen minutter. Vilkårene nevner også bankoverføring fra konto, men betalingssiden viser bare Instant Banking. Bankinnskudd gir velkomstbonus; bare e-lommebøker som Neteller, Skrill og Paysafe Card er unntatt. Maksgrensene er €5 000 per døgn og €20 000 per 30 dager.

Ingrid Nordahl
Av Ingrid Nordahl, redaksjonssjef · oppdatert 3. oktober 2026 · Siden inneholder reklamelenker
Kvittering049,6av 10
GIROBetalingsmottakerlest 03.10.
Spin Skull

Spin Skull

Ludaro Limited · MGA (Malta)

Instant Banking
Instant Banking
Instant: ofte minutter etter godkjent uttak
Opptil €1 200 + 1 200 gratisspinn fordelt på 6 innskudd (1. innskudd: 100 % opptil €400)
40x innskudd + bonus
200 kr
€5 000 per døgn

18+ · Nye kunder · Regler og vilkår gjelder · bonuskilde lest 30.09.2026 · betalingsside

Hvor raskt er et uttak fra Spin Skull på bankkontoen?

Med Instant Banking står de fleste uttak fra Spin Skull på kontoen innen minutter. Fristen i de generelle vilkårene er 72 timer, regnet etter at kontoen er verifisert. Helg og norske helligdager er ikke bankdager. Kalenderen lenger ned viser hvilken dag pengene normalt står på kontoen dersom uttaket bruker hele fristen. Beløpsgrensene er også greie å ha med: Minste uttak er €20, og du kan ta ut maksimalt €5 000 per døgn og €20 000 per 30 dager. Det kan påløpe gebyr, avhengig av metoden og banken. Selve utbetalingen går bare til en registrert metode i ditt navn. Ved refusjon går pengene tilbake til den opprinnelige metoden der det er mulig.

Spin Skull sin bankrute i detalj

GIRO · SPIN SKULL
BankruteTidBeløp og gebyr
InnInstant Bankingmed en gangmin. €20 / 200 kr; grense per metode vises i kassen · gebyr: gebyr kan påløpe etter metode og bank
UtInstant Bankingde fleste på konto innen minuttermin. €20 · maks €5 000 per døgn · €20 000 per 30 dager · gebyr: gebyr kan påløpe etter metode og bank
Behandlingstid for uttakinntil 72 timer – Med Instant Banking kommer de fleste uttak inn i løpet av minutter; de generelle vilkårene sier 72 timer (etter verifisering)
Uttaksgrenser€5 000 per døgn · €20 000 per 30 dager
Bonus med bankinnskuddJa – bankinnskudd står ikke blant metodene som er unntatt
Verifisering før første uttakBilde-ID og adressebevis kan kreves ved innskudd eller før uttak; obligatorisk senest ved €2 000 i innskudd.
Uttak tilbake til samme metodeUtbetaling går bare til registrert metode i ditt navn; refusjon går tilbake til opprinnelig metode der det er mulig.
Ventetid og angringUbrukt innskudd kan tas ut i sin helhet innen 24 timer uten omsetning eller gebyr.
Verdt å viteInstant Banking er tilgjengelig i utvalgte regioner
Innskudd må omsettes 1x før uttak
Vilkårene nevner også bankoverføring fra konto, men betalingssiden viser bare Instant Banking
Betalingssiden: spinskull.com/payments lest 03.10.2026
Til Spin Skull 18+ · Regler og vilkår gjelder
BANKDAGKALENDERENKR · NO

Regn ut dagen pengene fra Spin Skull lander

Velg dag og klokkeslett for uttaket. Kalenderen bruker Spin Skulls frist på 72 timer og norske bankdager.

  1. fre9.Bestilt kl. 16
  2. lør10.Helg
  3. søn11.Helg
  4. man12.På konto
  5. tir13.
  6. ons14.
  7. tor15.
Vanlig overføring: ikke oppført hos Spin SkullCasinoet behandler inntil 72 timer, og banken bruker neste bankdag.
Instant: mandag 12. oktober 2026Ofte minutter etter at uttaket er godkjent.

Beregnet fra casinoets maksimale behandlingstid og norske bankdager. vilkårene lest 02.10.2026

Til Spin Skull →

Innskudd fra nettbanken: hva gjelder hos Spin Skull?

Hos Spin Skull er det Instant Banking jeg finner på betalingssiden. Du godkjenner innskuddet i din egen nettbank, og pengene er inne med en gang. Minste innskudd er oppgitt som €20 / 200 kr, mens grensen for den enkelte metoden vises i kassen. Instant Banking er tilgjengelig i utvalgte regioner.

Vilkårene nevner også bankoverføring fra konto, men betalingssiden viser bare Instant Banking. I kassen finnes også Visa/Mastercard, Apple Pay og Jeton.

Et bankinnskudd gir bonus: Setter du inn 650 kr, får du 650 kr i bonus og dermed 1 300 kr å spille med. Innskuddet må omsettes én gang før uttak. Samtidig finnes det et unntak for ubrukt innskudd: Det kan tas ut i sin helhet innen 24 timer, uten omsetning og uten gebyr.

Spin Skull-bonusen regnet ut med 650 kr

Med 650 kr på første innskudd hos Spin Skull regner jeg slik: Du får 650 kr i bonus, og saldoen blir 1 300 kr. Omsetningskravet er 40 ganger innskudd pluss bonus, altså 40 × 1 300 kr = 52 000 kr. Det er dermed ikke bare bonuspengene som skal omsettes.

Hele velkomsttilbudet er opptil €1 200 og 1 200 gratisspinn, fordelt på seks innskudd. Kontantbonusen er 100 % opptil €400 på steg 1, opptil €300 på steg 3 og opptil €500 på steg 5. Alle tre har samme krav: 40 ganger innskudd og bonus. Skal du hente hele kontantbonusen på første steg, krever det omtrent 4 000 kr i innskudd, tilsvarende €400.

Gratisspinnene har en verdi på €0,10 hver: 300 på Book of Dead Go Collect, 400 på Pray for Six og 500 på Big Bass Splash. Gevinster fra spinnene er uten omsetningskrav, men begrenset til €1 000 per steg.

Så er det grensene du må ha med i regnestykket: Maksimal innsats er 50 kr, og fristen er 48 timer fra aktivering. Maksimal utbetaling fra bonusen er fem ganger bonusbeløpet. Gjør du et nytt innskudd mens bonusen er aktiv, taper du bonusen. Søstercasinoene Quickz, SlotSpice og Huzzlin, som også tilhører Ludaro Limited, har samme omsetningskrav på 40 ganger.

Bonustrappen hos Spin Skull

VELKOMST
InnskuddBonusKravMinst
1.100 % opptil €40040x innskudd + bonus200 kr
2.300 gratisspinnBook of Dead Go Collect · €0,1 per spinnspinngevinst uten krav200 kr
3.100 % opptil €30040x innskudd + bonus200 kr
4.400 gratisspinnPray for Six · €0,1 per spinnspinngevinst uten krav200 kr
5.100 % opptil €50040x innskudd + bonus200 kr
6.500 gratisspinnBig Bass Splash · €0,1 per spinnspinngevinst uten krav200 kr
SumOpptil €1 200 + 1 200 gratisspinn fordelt på 6 innskudd (1. innskudd: 100 % opptil €400)
Maks innsats med bonus50 kr
Frist for bonusen48 timer fra du aktiverer bonusen
Spinngevinstgevinsten er uten omsetningskrav (maks €1 000 per steg)
Maks utbetaling fra bonus5 x bonusbeløpet
Nytt innskuddet nytt innskudd mens en bonus er aktiv, gjør at den bonusen faller bort
Gir ikke bonusNeteller, Skrill, Paysafe Card
Til Spin Skull 18+ · Regler og vilkår gjelder

Når ber Spin Skull om ID?

Spin Skull kan be deg om bilde-ID og adressebevis allerede ved innskudd, eller før du får et uttak utbetalt. Verifiseringen er senest obligatorisk når du har satt inn totalt €2 000, omtrent 20 000 kr. Det er summen av innskuddene som teller her, ikke bare ett enkelt innskudd. Du kan likevel bli bedt om dokumentasjon før du når denne grensen. For selve utbetalingen gjelder også et eget krav: Pengene går bare til en betalingsmetode som er registrert i ditt navn.

Alt annet på Spin Skull-arket

Hentet fra casinoets egne sider og registre
Alle betalingsmetoderVisa/Mastercard, Apple Pay, Jeton, Instant Banking
spinskull.com/payments lest 30.09.2026
KronekontoJa
LisensMGA (Malta) MGA/B2C/1118/2025
lisensregisteret lest 02.10.2026
SelskapLudaro Limited (Ludaro)

Spin Skull mot Slamz og Quickz

Spin SkullSlamzQuickz
Inn fra bankInstant BankingInstant BankingInstant Banking
Ut til bankInstant BankingInstant BankingInstant Banking
Behandlinginntil 72 timer
instant til bank
inntil 72 timer
instant til bank
inntil 72 timer
instant til bank
VelkomstOpptil €1 200 + 1 200 gratisspinn fordelt på 6 innskudd (1. innskudd: 100 % opptil €400)Opptil €1 200 + 1 200 gratisspinn fordelt på 6 innskudd (1. innskudd: 100 % opptil €400)Opptil €1 150 + 1 111 gratisspinn fordelt på 6 innskudd (1. innskudd: 100 % opptil €500)
Krav40x innskudd + bonus40/50x innskudd + bonus40x innskudd + bonus
Minste innskudd200 kr200 kr200 kr
Maks innsats50 kr50 kr50 kr
Uttaksgrenser€5 000 per døgn · €20 000 per 30 dager€5 000 per døgn · €20 000 per 30 dager€5 000 per døgn · €20 000 per 30 dager
LisensMGA (Malta)MGA (Malta)MGA (Malta)
Sportsbok––✓
Til Spin Skull Til Slamz Til Quickz

Spørsmål og svar

Har Spin Skull vanlig bankoverføring?

Vanlig bankoverføring er nevnt i vilkårene, men betalingssiden viser bare Instant Banking som bankrute. Det gjelder både innskudd og uttak hos Spin Skull.

Hvor mye kan jeg ta ut fra Spin Skull per dag?

Du kan ta ut maks €5 000 per døgn fra Spin Skull. Minstebeløpet er €20 per uttak, og samlet kan du ta ut maks €20 000 per 30 dager.

Kan jeg få innskuddet tilbake hos Spin Skull hvis jeg ikke har spilt?

Ja, hos Spin Skull kan du ta ut hele det ubrukte innskuddet innen 24 timer hvis du ikke har spilt. Det er ikke krav om omsetning, og uttaket er gebyrfritt.

Ingrid Nordahl
Ført inn avIngrid NordahlRedaksjonssjef

Ingrid fører inn bankveien hos hvert casino på Casino med bankoverføring: hvilke bankløsninger kassen tar imot, hvordan uttaket kommer tilbake til kontoen, hvor lenge det ligger til behandling og hvilke grenser og regler som gjelder underveis. Hun leser betalingssidene, uttaksvilkårene og bonusreglene og skriver ned det som står der, med kilde og dato. Til daglig jobber hun med regnskap i Bergen, og hun har et svakt punkt for spilleautomater med bonusrunder og en ryddig nettbank.

Spin SkullSpin SkullInn: Instant Banking · ut: Instant BankingTil casinoet